Otevíráme: Skupinový program pro děti a teenagery jaro 2018

Nerozumíte jeho potřebě být neustále online?
Straní se Vám i svým vrstevníkům?
Máte strach, že mu IT škodí a nevíte, co s tím?

Nevíte, s kým si pořád píše?
A zároveň víte, že se bez digitálních dovedností v životě těžko obejde?
Přihlaste je do našeho skupinového programu.

Proč náš program

Dnešní děti a teenageři jsou tzv. digitální domorodci. S informačními technologiemi vyrůstají a online svět je pro ně druhým domovem.  Rodiče jsou rozpolcení. Nevědí, jak své děti od obrazovek dostat a zároveň chtějí, aby měly všechny příležitosti k rozvoji. Znalost IT je pro dnešní svět důležitá. Na druhé straně děti a teenageři potřebují pro svůj zdravý vývoj zažívat reálné zkušenosti face-to-face. A potřebují se dozvědět, že neustálé pobývání ve světě technologií s sebou nese fyzické i psychické následky.

Průběh programu

Unikátním a zážitkovým způsobem pomáháme dětem rozvíjet jejich potenciál. Pomáháme jim najít to, v čem jsou dobří a podporujeme je v tom, co je baví a naplňuje. Klademe důraz na jejich potřebu být s ostatními a učit se od sebe navzájem. Pomáháme jim pochopit, v čem jsou výjimeční a jak mohou svou jedinečnost nalézt v reálném světě. Zároveň jim nabízíme možnost sdílet své pochybnosti o tom, kam směřují a jak využít to, co jim nabízí svět technologií.

Program potrvá 12 týdnů, vždy 1,5hodiny/ 1x týdně. Děti pracují v jedné skupině stejných dětí, aby byla zajištěna kontinuita a bezpečné prostředí. Skupinu tvoří 6-10 dětí.

Před zahájením programu absolvují děti krátký pohovor se svými rodiči a s jedním z nás, abychom sladili Vaše očekávání a potřeby.

Pro koho je program určený

Otevíráme skupinu pro děti a teenagery ve věku 13 až 17 let. Program je určen pro děti samotné, bez doprovodu rodičů.

Kdy program začíná

V případě Vašeho zájmu Vás budeme o přesném datu zahájení programu informovat. Otevření plánujeme na březen/duben 2018.

Cena

Cena jednotlivých setkání je 350kč/ za dítě/ týdně. Cena úvodního setkání s rodiči je 350kč/setkání.

  Jméno

  Jméno dítěte

  Věk dítěte

  E-mail

  Telefon

  Zpráva

  captcha

  Jsem si vědom/a, že vyplněním kontaktního formuláře poskytuji Správci údajů (Recovery Innovation s.r.o., IČ: 05290333, se sídlem Benediktská 690/7, 110 00 Praha 1 – Staré Město) své osobní údaje, které bude Správce zpracovávat na základě oprávněného zájmu, tj. zajištění služby. Tzn. pomocí uvedeného e-mailu či telefonního čísla bude Správce zájemce o jeho služby kontaktovat.