28. 2. 2018 přednáška: 24/7 – jak dlouho to ještě vydržíme?

Je udržitelný životní styl 24/7? Dává nám zákoník práce dostatečnou ochranu? Multitasking vs. soustředěnost. Jaký vliv má světlo na naši výkonnost? Jak na digitální stres? Další přednáška z cyklu Odpoj se a žij!

Datum a místo

Datum 28. 2. 2018| Čas 18-20 hodin | Místo Kavárna Nová Galerie, Balbínova 26, Praha 2 (mapa)

Co se na přednášce dozvíte?

Multitasking, neustálá online dostupnost a digitální stres

IT svět – svět nepřeberných a nekonečných možností, který nám dává, ale zároveň bere. Jsme díky multitaskingu opravdu efektivnější? Ne/výhody neustálé online dostupnosti pro zaměstnance i zaměstnavatele. Jaký význam má v našem životě nuda a ukončování? Čím IT nejvíce okrádají náš spánek? Nejlepší mozkový jogging aneb jak zůstat fit? Když jsme doma všichni online, nastal čas naordinovat si digitální půst. Mindfulness – lék na digitální stres?

Význam světla

Jaké má světlo vliv na náš organismus? Správně nastavené osvětlení může pomoci bojovat proti digitálnímu stresu. Dozvíte se, jaký vliv má dodržování světelných režimů na cirkadiánní rytmy nebo jak si správně nasvítit pracoviště a záření z monitorů.

Vyhoření z práce

Osobní příběh našeho kolegy; o jeho práci na dealingovém oddělení v bance, velikém stresovém vypětí, které vedlo od pracovního vyhoření, přes onemocnění rakovinou a rodinnou krizi, až po naprostou změnu životního stylu a hodnot.

Vstupenky a registrace

Vstupné 100Kč

  Jméno

  E-mail

  Telefon

  Zpráva

  captcha

  Jsem si vědom/a, že vyplněním kontaktního formuláře poskytuji Správci údajů (Recovery Innovation s.r.o., IČ: 05290333, se sídlem Benediktská 690/7, 110 00 Praha 1 – Staré Město) své osobní údaje, které bude Správce zpracovávat na základě oprávněného zájmu, tj. zajištění služby. Tzn. pomocí uvedeného e-mailu či telefonního čísla bude Správce zájemce o jeho služby kontaktovat.