Přednáška ve Skautském institutu na Staromáku

12. 6. 2018 od 19hod přednášíme o digitálním stresu a rizicích online závislosti. Přednáška je určená pro širokou veřejnost. Přijďte si nás poslechnout.

O čem to bude?

Stále více vztahů ovlivňuje online svět. Lidé před sebou unikají na síť a nechávají se do ní lapit. Nalézají tam svět, který jim připadá zajímavější než ten reálný. Určitě jste si všimli, jak často vedle sebe páry sedí v kavárně a oba zírají do svých displejů. Možná se Vám stává, že si chcete s druhým povídat a on dává přednost svému smartphonu. Workoholismus a závislost na online aplikacích se stává zhmotněnou realitou, se kterou si nevíme rady. Vždyť je to běžné, všichni jsme online. Je to ale cesta, která nás dělá šťastnými?
Často se mladí lidé dostávají do pasti seznamovacích aplikací. Nové vztahy díky nim sice vznikají, ale mohou stejně tak rychle zanikat nebo zasahovat do vztahu se současným partnerem. Vždyť co když jejich partner není ten pravý? Co když někde čeká někdo lepší? Nenechte se lapit a přijďte si poslechnout přednášku o tom, jak poznat závisláka, jaké jsou Vaše možnosti, když vedle vás jeden žije a jak se orientovat v online vztahovém labyrintu.

Datum a místo

Datum 11. 6. 2018| Čas 19-21 hodin | Místo Skautský institu na Staromáku

Rezervace

rezervace@skautskyinstitut.cz