Nabízíme individuální psychoterapii. 

Individuální psychoterapie je léčebný proces, ve kterém se psychoterapeut s klientem pravidelně setkávají s cílem hlouběji porozumět problematickým a nefunkčním částem klientova života. Psychoterapie klientům pomáhá měnit často složité a neuvědomované emoční a vztahové problémy. Tím dochází ke zmírnění psychických problémů a podpoře duševního zdraví. Psychoterapie může pomoci i klientům, kteří hledají životní uspokojení a hlubší smysl života. 

Naši psychoterapeuti a psychologové nabízejí dynamicky orientovanou psychoterapii.

Psychoterapie může pomoci při depresích, úzkostech, psychosomatických potížích nebo problémech se spánkem. Užitečná je při řešení vztahových problémů  nebo při pocitech nízké sebedůvěry a sebevědomí či při ztrátě smyslu života a životního uspokojení.

Nabízíme psychoterapii klienty od 16 let do dospělosti. 

Objednání: 739 223 393 (pokud telefon nezvedáme, ozveme se hned jak to bude možné) nebo info@re-life.cz

Místo: Psychologický institut Re:Life, Benediktská 690/7, Praha 1 (mapa). Dle potřeb klienta a možností psychoterapeuta je možné se dohodnout na online psychoterapii.

Cena: Pracujeme na přímou platbu, pro klienty VZP a ZPMV ČR můžeme nabídnout plně hrazenou péči ze zdravotního pojištění. Cena individuální psychoterapie na přímou platbu je 1400 Kč /50 min.

Nabízíme psychologické poradenství pro klienty, kteří mají pocit, že používání digitálních zařízení se vymyká jejich kontrole a mají obavy, aby se nepropadli do závislosti na internetu.

V rámci jednotlivých setkání dochází k mapování problémů a s nimi souvisejícími aspekty života klienta.  Psycholog zhodnotí závažnost symptomů, se kterými se klient potýká a doporučí možné způsoby řešení.

Nabízíme psychologické poradenství pro klienty od 16 let do dospělosti. 

Objednání: 739 223 393 (pokud telefon nezvedáme, ozveme se hned jak to bude možné) nebo info@re-life.cz

Místo: Psychologický institut Re:Life, Benediktská 690/7, Praha 1 (mapa). Nabízíme možnost online psychologického poradenství.

Cena: 1400 Kč / 50 min

Nerozumíte potřebě vašich dětí být neustále online?
Máte strach, že jim hrozí závislost na internetu?
A zároveň víte, že se bez digitálních dovedností v životě těžko obejdou?

Nabízíme individuální psychologické konzultace pro rodiče, kteří mají pocit, že jejich dítě ztrácí zájem o všechno kromě mobilu/pc/tabletu a obávají se, že směřuje k závislosti na internetu.

Objednání: 739 223 393 (pokud telefon nezvedáme, ozveme se hned jak to bude možné) nebo info@re-life.cz

Místo: Psychologický institut Re:Life, Benediktská 690/7, Praha 1 (mapa). Nabízíme možnost online psychologického poradenství.

Cena: 1400 Kč / 50min

Nerozumíte potřebě vašich dětí být neustále online?
Máte strach, že jim hrozí závislost na internetu?
A zároveň víte, že se bez digitálních dovedností v životě těžko obejdou?

Pomůžeme Vám porozumět digitálnímu životu vašich dětí.

Dnešní děti a teenageři jsou tzv. digitální domorodci. S informačními technologiemi vyrůstají, online svět je pro ně druhým domovem.  Rodiče jsou rozpolcení. Nevědí, jak své děti od obrazovek dostat a zároveň chtějí, aby měly všechny příležitosti k rozvoji. Technologie v dnešním světě potřebujeme a pro uplatnění na trhu práce je jejich ovládání nezbytným předpokladem.  Dozvíte se, jak si můžete doma užívání technologií nastavit, aby to všem vyhovovalo. Zároveň získáte přehled, jaké výzvy na Vaše děti před obrazovkami čekají a jak jim můžete pomoci nástrahám čelit.

S čím ze semináře odejdete? 

  • Budete vědět, jak si doma nastavit pravidla užívání digitálním zařízení a proč je to důležité.
  • Dozvíte se, co je závislost na internetu, jak ji poznat a jak ji předcházet.
  • Pochopíte, proč jsou online hry a sociální sítě tak lákavé a co nám vlastně přinášejí.
  • Poradíte si bezpečností dětí na internetu.
  • Budete mít k dispozici možnosti, jak podpořit zdravý psychomotorický a sociální vývoj dětí v době digitální.

Objednání semináře: info@re-life.cz

Místo: Semináře realizujeme na půdě v místě, kde jsme pozváni.

Cena: dle domluvy